YNWA organisatie

YNWA wordt gevormd door de verschillende deelgroepen, die elk hun eigen activiteiten organiseren:

  • De Pajotse walkers uit Dilbeek en omgeving , 

  • YNWA Dworp, 

  • YNWA Leuven,

  • YNWA Suikerstreek, 

  • Z&A Team Druivenstreek,

  • Joepie team : een aantal onafhankelijken die het walken geleerd hebben bij Luc Derwael. 

Sommige van deze deelgroepen organiseren wekelijkse walkings, elk op hun beurt organiseren ze walkings voor YNWA

 

De raad van Bestuur

 

Voorzitter:                        Lutgarde Michielsen        Lutgarde@ynwa.be

Secretaris:                       Ann Desmet                       Annd@ynwa.be

Penningmeester:           Willy Vanderstraeten        Willy@ynwa.be

Walking Coordinator:    Katrien Eggermont           Katrien.eggermont@hotmail.com

 

Het YNWA-team

 

Annemie Broothaers    voor ZA-team Druivenstreek    Annemie@ynwa.be

Dany De Baere              voor het Joepie team                Dany@ynwa.be

Mariella Declercq          voor YNWA Leuven                    p.m.declercq@gmail.com

Irma Janssens                voor de Pajotse Walkers           janssens_irma@hotmail.com 

                                         voor YNWA Dworp

Sonja Seghers                voor YNWA Suikerstreek          ynwa.suikerstreek@gmail.com 

An Vanderstraeten        webmaster                                 info@ynwa.be

Marc Delsaert                fotomaster                                 marcdelsaert@gmail.com

 

Maatschappelijke zetel 

Lastberg, 38

3212 Pellenberg

Rekeningnummer BE83 9730 4901 2215

© 2019 An Vanderstraeten